Witaj na moim blogu!

Kategorie Inne

Witam wszystkich!

Jeśli jesteś na tej stronie, oznacza to jedno. Tak samo jak ja, interesujesz się architekturą, światem mebli i aranżacją wnętrz. Prowadzenie bloga od zawsze było moim wielkim marzeniem. To właśnie w tym miejscu odnajdziesz rzeczowe porady, ciekawe inspiracje i inne artykuły dotyczące różnych zagadnień aranżacyjnych.

Moim konikiem są meble. Uwielbiam zamieniać stare na nowe. Renowacja i odświeżanie przedmiotów vintage, jest dla mnie tchnieniem w nie nowego życia. Jeśli myślisz tak samo, artykuły dotyczące tego tematu, na pewno Cię zainteresują. Jednak, oprócz stylu vintage, chętnie inspiruje się nowościami i designerskimi propozycjami. Uważam, że w tej kwestii nie można się ograniczać.

O aranżacjach wnętrz  mogłabym rozmawiać godzinami. W swoim mieszkaniu, uwielbiam łączyć „stare” z „nowym”. Szczególną sympatią darzę drewno. Dlatego, poświęcę temu tematowi dużo czasu. Drewniane meble to temat rzeka, który zdecydowanie warto podjąć. Innym surowcem, który mnie zachwyca jest szkło (również to kolorowe).

A co z ogrodem? Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, dlatego w moim przypadku, piękny ogród, pełen kwiatów, krzewów i drzew to podstawa. Dlatego, ważne jest odpowiednie zaprojektowanie miejsc do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Inspiracje ogrodowe to ostatni aspekt, który będzie poruszany na blogu.

Zapraszam Cię do regularnego odwiedzania mojej strony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *